z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Najlepszy prezent na święta dla firm!

Jesteś praktycznym szefem?  

Spraw praktyczny prezent sobie i swoim współpracownikom!

 

Święta to magiczny czas, który sprawia, że chcemy obdarowywać bliskie osoby najlepszymi prezentami! Jeśli jesteś właścicielem firmy, warto pokazać także swoim pracownikom, że doceniasz ich całoroczną pracę i zaangażowanie. 

 

Zadaj sobie kilka podstawowych pytań, a przekonasz się, jaki prezent będzie najlepszy!

 

Spędzasz w pracy kilka godzin dziennie i często sięgasz po filiżankę kawy, aby pobudzić koncentrację i pracować efektywniej?

 

Chcesz, aby Klienci odwiedzający Twoje biuro, kojarzyli je z jak najlepszą obsługą klientaA od czego zaczynają się pomyślne negocjacje, jak nie od rozmowy przy kawie?

 

Masz już dosyć rozpuszczalnej lub sypanej kawy, często niskiej jakości? Czy wiesz, że kawa mielona przechowywana w szczelnym opakowaniu traci swój smak i aromat już po kilku dniach?

 

Jakie rozwiązanie wybrać, aby codziennie w biurze cieszyć się świeżą, aromatyczną kawą w korzystnej cenie?

 

Jaki ekspres sprawdzi się w małym biurze, gdzie pracownicy nie mają czasu na przygotowywanie kawy w skomplikowanych urządzeniach?

 

Uważaj:

 

To jest rozwiązanie, którego szukasz!

 

Wyobraź sobie, że każdy dzień zaczynasz od świeżej, aromatycznej kawy, którą przygotowujesz w 60 sekund dotykając jednego przycisku.

 

Niezależnie od umiejętności kulinarnych Twoich i współpracowników, za każdym razem otrzymujesz idealnie przyrządzoną kawę, od espresso po kremowe cappuccino czy czekoladowe macchiato - gwarantowany smak "jak z ulubionej kawiarni".

     

Nie martwisz się o kolejny zapas, bo co miesiąc otrzymujesz 200 kapsułek wybranej kawy W PREZENCIE - to 10 kaw dziennie*!

* średnio w miesiącu wypada 20 dni roboczych

 

  TYLKO TERAZ ŚWIĄTECZNY BONUS DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!

 

Dlaczego do tej pory miałeś/aś wątpliwości, co do wyboru ekspresu?

 

MIT I. Dobry ekspres do kawy jest zbyt kosztowny - nasze rozwiązanie: my dajemy Ci możliwość dzierżawy ekspresu.

Miesięczna opłata za dzierżawę wynosi 400 zł netto, ale w tej cenie oprócz samego ekspresu, zapewniamy gwarantowaną dostawę 200 kapsułek kawy Lavazza. Ekspres pozwala na przygotowanie 6 rodzajów kaw m.in. espresso, cappuccino, macchiato i innych napojów.

 

MIT II. Nie jesteś przekonany/a do ekspresów kapsułkowych - nasze rozwiązanie: wypróbuj ekspres przez 3 miesiące, przekonaj się o wygodzie tego rozwiązania i przede wszystkim jakości samej kawy.

Kapsułka zawiera 1 porcję kawy, zamkniętą w szczelnym opakowaniu - to jedyne rozwiązanie zapewniające 100% świeżość produktu za każdym razem, gdy przygotowujesz kawę.

 

MIT III. Ekspresy do kawy są trudne w obsłudze - nasze rozwiązanie: ekspres do kawy LB 2500 PLUS obsługujesz za pomocą 1 przycisku - wybierasz 1 z 6 rodzajów kawy i gotowe! Obsługa ekspresu jest szybka i prosta - każdy intuicyjnie przygotuje idealną kawę!

 

Zobacz jak działa ekspres LB 2500 PLUS. Obejrzyj film!

 

Spróbuj znaleźć lepsze rozwiązanie, łączące tyle korzyści w jednej ofercie!

 

- niezawodny, prosty w obsłudze ekspres Lavazza.

- 200 kapsułek wybranej kawy miesięcznie gratis.

- zawsze świeża, aromatyczna kawa gotowa w 60 sekund!

- kilka rodzajów aromatycznych napojów, które przygotujesz 1 przyciskiem, m.in.: cappuccino, macchiato, espresso.

- TYLKO TERAZ ŚWIĄTECZNY BONUS DO ZAMÓWIENIA! (Oferta ważna do 31.12.2016 r.)

 

Poznaj pozostałe ekspresy dostępne w ofercie dzierżawy:

 

 

 

Model EP 951 >   Model EP 1801 > Model EP 2500 >

 

 

  

 Zamów ŚWIĄTECZNĄ ofertę dla firm! 

 

 

ZADZWOŃ: +48 34 387 86 89 

 

lub

 

NAPISZ: k.wojcik@endurance.net.pl 

 

 

 

 

Gwarancja oryginalności produktów!

Właściciel sklepu TwojaKawa.pl - firma Endurance Sp. z o.o. jest Oficjalnym Dystrybutorem Lavazza w Polsce. Od 2006 roku współpracuje bezpośrednio z Luigi Lavazza S.p.A w kategoriach HORECA, OCS i Vending, co gwarantuje Klientom zakup zawsze świeżych i oryginalnych produktów Lavazza.

Endurance Sp. z o.o. skutecznie rozwija rynek biurowych, gastronomicznych ekspresów do kawy oraz automatów sprzedających Lavazza. Firma posiada doskonale rozwinięty System Dystrybucyjny, Operatorski i Autoryzowane Techniczne Centrum Serwisowe obejmujące całą Polskę, docierając do tysięcy biur, miejsc odpoczynku, punktów handlowych itp. 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony