z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Najlepszy pomysł na prezent biznesowy! 0

Święta tuż, tuż. Z jednej strony cieszymy się na myśl o kilku dniach wolnego, które spędzimy w rodzinnej, przyjemnej atmosferze (przynajmniej takich świąt chcielibyśmy Wam życzyć), z drugiej strony czujemy stres i presję czasu wynikającą z załatwiania zaległych spraw.

Jedną z ważniejszych kwestii w ostatnich tygodniach pracy jest przygotowanie upominków świątecznych dla pracowników, klientów, partnerów. I teraz uwaga! Zanim zlecisz wykonanie gotowych paczek firmie zewnętrznej, przeczytaj ten tekst i zastanów się czy naprawdę nie warto poświecić chwili na dopilnowanie tego tematu osobiście.

Zacznijmy od Ciebie…

Pomyśl, co sprawiłoby Ci przyjemność. Po kolei od najbardziej popularnych: kolejny długopis/pióro (serio?!), kalendarz na nowy rok (i tak najlepszy model kupisz sobie sam/a), bombonierkę (miło, ale przecież w domu dostaniesz ich kilka), kawa (dobry, praktyczny pomysł, z jednym ale…).

Niezależnie od branży i stanowiska, kawę pije się w niemal każdym miejscu pracy. Najprościej byłoby zamówić potrzebną ilość opakowań popularnej marki i dołączyć do upominków biznesowych. Jednak, jeśli zależy Ci na dobrej reputacji, nie rób tego. W biznesie „masowe” prezenty daje się zazwyczaj tylko z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Raz w roku. Pomyśl o wszystkich tanich, nieprzemyślanych podarunkach, które dostajesz od innych firm. Czy czujesz się wyjątkowo? Niekoniecznie. Spełniają tylko swój obowiązek. Jesteś na ich liście – dostajesz prezent. Obowiązek wypełniony, sprawa zamknięta. A co jeśli dostałbyś coś naprawdę wartościowego? Prezent, który wprowadziłby nową jakość do twojej pracy? Coś, co dałoby Ci poczucie, że ktoś pomyślał specjalnie o Tobie podczas wyboru prezentu? Zgadujemy, że przynajmniej doceniony.

Oczywiście mając sprawdzone upominki podaruj je osobom z Twojego kręgu pracy, ale tym na których najbardziej Ci zależy daj coś więcej.

Oto nasza propozycja na prezent biznesowy!

Wpadliśmy na pewien pomysł, który nie obciąży Twoje budżetu, a jednocześnie będzie wartościowym prezentem dla najlepszych klientów oraz partnerów. Vouchery Lavazza Firma. Każdy voucher to miesiąc bezpłatnego korzystania z wybranego ekspresu Lavazza Firma, miesięczny zapas kawy, prezentacja, dostawa i instalacja gratis.

W skrócie, firma Twojego partnera biznesowego otrzymuje Voucher Lavazza Firma. Kontaktuje się z nami. Nasi przedstawiciele dostarczają ekspres i miesięczny zapas kapsuł w umówionym terminie. Firma Twojego partnera korzysta z systemu Lavazza Firma, poznając nowe rozwiązanie bez żadnych zobowiązań. Po miesiącu może zdecydować się na dalsze korzystanie z ekspresu lub nie. 

Dlaczego warto skorzystać?

Każdy komu podarujesz taki voucher może z niego skorzystać lub nie. Ty decydujesz komu takie rozwiązanie sprawi przyjemność. Nic nie tracisz, a nawet możesz zyskać: zadowolenie i wdzięczność Twoich partnerów, którzy, dzięki Tobie poznają smak i aromat PRAWDZIWEJ KAWY.

Uwaga! Liczba voucherów jest ograniczona! 

Nie czekaj! Święta już blisko!

Zamów vouchery u naszych konsultantów:

+48 537 777 757

+48 575 079 444

biuro@endurance.net.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl