z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Lavazza Firma | Cała prawda o kawie w kapsułach… 0

Jaka jest PRAWDZIWA kawa? Wielu „znawców” kawy z pewnością powie, że PRAWDZIWA kawa to na pewno nie ta z kapsuły. Musi być ziarnista, zmielona tuż przed zaparzeniem i kropka. Przyznajemy, że mają trochę racji, ale nie do końca...

Tak, jak w przypadku wszystkich produktów dostępnych na rynku są towary wysokiej jakości i te, które z jakością nie mają nic wspólnego. Problem nie leży po stronie samego produktu. Każdy ma prawo wybierać to, co chce. Wszystko sprowadza się tu do SZTUKI WYBORU. Jeśli nie masz chęci i czasu na testowanie nowych rzeczy, po prostu zostajesz przy sprawdzonym rozwiązaniu. Jednak z drugiej strony wiedz, że takie lenistwo, odbiera Ci możliwość poznawania i doświadczania rzeczy, które mogłyby wprowadzić nową jakość do Twojego codziennego życia.

Jeśli więc, masz chociaż trochę odwagi, poznaj naszą kapsułę. Nie musisz jej kupować. Po prostu przeczytaj.

Cała prawda o kapsułach

Kawa mielona, proszek o smaku i aromacie kawy, dodatek mleka w proszku lub zabielacza do kaw mlecznych i inne niezidentyfikowane substancje – to możesz znaleźć w kapsułach z kawą w ofercie producentów oferujących rozwiązania kapsułowe. Tylko skąd wiadomo, co jest w środku, jeśli kapsuły są próżniowo zamykane i nie ma możliwości sprawdzenia zawartości, bez ich uszkodzenia? Nie wiadomo. Jeśli korzystasz z ekspresów kapsułowych dowolnego producenta, dla własnego dobra poświęć jedną i zobacz, co zawiera. Możesz się zdziwić, na co wydajesz pieniądze.

Ok, i co dalej?

Jeśli czujesz rozczarowanie po przeczytaniu powyższego akapitu, najlogiczniejszym rozwiązaniem byłoby porzucenie kapsuł i pozostanie przy kawie ziarnistej. Mielenie, odmierzanie, ubijanie itd. Tylko, kto ma na to czas, szczególnie w pracy?! Nie poddawaj się.

Jako dystrybutorzy kawy ziarnistej i mielonej w ciągu ostatnich lat poznaliśmy wszystkie dostępne na rynku produkty i rozwiązania kawowe. Powiem więcej, my je wszystkie przetestowaliśmy. Także te w kapsułach.

Wyobraź sobie, że mamy rozwiązanie, które codziennie zapewnia Ci najwyższej jakości włoskie espresso jak z kawiarni w Twoim biurze. Gęste, aromatyczne, intensywne, pobudzające, z aksamitną cremą i lekko kwaskowatym posmakiem. Bo to właśnie jest prawdziwe espresso. Wkładasz kawę do ekspresu, naciskasz przycisk i gotowe. Espresso, cappuccino, latte macchiato. Wybierasz, co chcesz. Teraz powoli zejdź na ziemię, bo to nie żart. Właśnie wprowadzamy do Polski najnowocześniejszy system Lavazza Firma. Testujemy go od 3 miesięcy. Jakie wrażenia? Nie znajdziesz lepszego rozwiązania.

Kawa w kapsułach Lavazza Firma jest kawą świeżo mieloną. Na 100%. Różne kapsuły zawierają różne kawy. Od 100% kawy Arabica, także klasy Origin. Poprzez mieszanki ziaren Arabica lub Arabica i Robusta. Każda kapsuła to kawa z najlepszych plantacji na świecie. Po wypaleniu i zmieleniu ziaren w fabryce we Włoszech OD RAZU przesypuje się je do próżniowo zamykanych kapsuł. Zmielone ziarna uwalniają swój smak i aromat dopiero w momencie ekstrakcji kawy w ekspresie. Do tego czasu Twoja kawa pozostaje świeża. Kawa przygotowywana w ekspresach z młynkiem jest najlepsza zaraz po otwarciu opakowania z ziarnami. Każda następna jest już tylko świeżo mielona, bo z biegiem czasu ulega utlenieniu, czyli traci swoje właściwości obojętnie, jak dobra i droga by nie była. Po kilku dniach zaczynasz pić świeżo mieloną kawę z nieświeżych ziaren. Czy to nie absurd?

Tylko fabrycznie pojedynczo porcjowana kawa zapewnia prawdziwą świeżość. Otrzymujesz esencję tradycyjnego włoskiego espresso za każdym razem. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii.

 

 

Czas na FINAŁ!

Lavazza Firma pomimo opinii marki ekskluzywnej, jest dostępna dla Ciebie. Pomyśl, czy kawa jakości tej z kawiarni w naszej cenie to dużo? Najmniejszy pakiet zawierający ekspres, 72 porcje wybranych mieszanek espresso w miesiącu oraz bezpłatną dostawę i opiekę serwisową to koszt 99 zł/m-c.  Nie znajdziesz takiej oferty u konkurencji.

Co powiesz na filiżankę espresso Lavazza Firma, którą przygotujemy specjalnie dla Ciebie w Twoim biurze? Zaproś nas na kawę. Szanujemy Twój czas, dlatego krótko zaprezentujemy możliwości ekspresów Lavazza Firma. Sam/a zobaczysz, czy to rozwiązanie dla Ciebie.

Zamów prezentację już teraz: 665 444 065. Na pierwsze 100 osób czekają upominki Lavazza oraz aromatyczne zestawy testowe.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl