z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Prontissimo! – pierwsza kawa rozpuszczalna Lavazza 0

Lavazza znana jest na całym świecie z doskonałej jakości, aromatycznej kawy. Lavazza to synonim tradycyjnego włoskiego espresso. Do tej pory producent był kojarzony z kawą ziarnistą, mieloną oraz mieszankami w kapsułkach. Dlaczego w pewnym momencie zdecydowano się na produkcję kawy instant? I czym Prontissimo! różni się od powszechnie dostępnych kaw rozpuszczalnych?

Po pierwsze: otwartość na potrzeby konsumentów

Dział Badań i Rozwoju Lavazza bardzo intensywnie przygląda się trendom panującym na rynku. Dzięki licznym badaniom zachowań konsumenckich, specjaliści Lavazza są w stanie szybko reagować na zmieniające się potrzeby klientów, dostarczając nowe rozwiązania. Tak powstały i ewaluowały znane na całym świecie systemy Lavazza Blue oraz Lavazza Firma. Czyli rozwiązania dla biur i punktów usługowych (LF) oraz biur, punktów usługowych i gastronomii (LB). Jednak poza rynkiem OCS oferta Lavazza jest skierowana także do hoteli, które dążą do tego, aby zapewnić gościom wysoki standard obsługi w miejscach takich jak restauracje czy bary hotelowe, jak i indywidualnie w samych pokojach. I właśnie ten ostatni rodzaj obsługi wymaga już zupełnie innego typu rozwiązań niż kawa serwowana przez baristę w hotelowej restauracji.

Po drugie: prostota w przygotowaniu, wysoka jakość, dostępność

Kawa rozpuszczalna jest niezwykle prosta w przygotowaniu: wystarczy zalać odmierzoną porcję mieszanki gorącą wodą. W każdym pokoju w hotelach o wyższym standardzie goście mają do dyspozycji serwis kawowy i sami mogą przygotować ulubiona kawę o dowolnej porze.

Jednak warunkiem spełnienia oczekiwań konsumentów w tym zakresie jest dostarczenie im produktu wysokiej jakości. Lavazza z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji mieszanek kawowych, nie mogła pozwolić sobie na obniżenie standardów. Dlatego Prontissimo! to produkt perfekcyjnie dopracowany.

Prontissimo! powstaje w procesie liofilizacji. Dzięki tej metodzie obróbki, mieszanka zachowuje pełny, oryginalny, charakterystyczny aromat najwyższej jakości tradycyjnej kawy. Konsumenci mogą delektować się całym bogactwem, intensywnością i trwałością smaku. To pierwsza mieszanka instant 100% Arabica wzbogacona o 10% kawy mielonej.

Dzięki dwóm dostępnym wariantom: opakowanie 300 g oraz torebki 2 g, Lavazza dedykuje to rozwiązanie wielu segmentom gastronomicznym, w tym hotelom, koncentrując się przede wszystkim na takich miejscach jak: bufety śniadaniowe, sale konferencyjne oraz pokoje hotelowe.

Po trzecie: nowe rozwiązanie dla klientów detalicznych

Do tej pory klienci kupujący małe ilości kawy do domu czy biura mieli możliwość zakupu kaw mielonych Lavazza w mniejszych opakowaniach. Dzięki Prontissimo!, z ofert Lavazza mogą korzystać także osoby pijące kawę rozpuszczalną. Mieszanki Prontissimo! są teraz dostępne w większości sklepów i marketów.

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania nowej kawy rozpuszczalnej Prontissimo! Classico, która jest dostępna w naszym sklepie internetowym: TUTAJ

Jeżeli interesuje Cię oferta biznesowa, skontaktuj się z nami: biuro@endurance.net.pl lub +48 537 777 757. Przygotujemy indywidualną wycenę.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl