z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Nowość! Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso - odkryj nową mieszanę! 0

Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso łączy w sobie doskonałą jakość Lavazza ze świadomym podejściem do współczesnych potrzeb i wartości, które cenią sobie konsumenci.

W ostatnich latach niemal w każdej branży przedsiębiorcy podejmują działania w kierunku zrównoważonego rozwoju, troski o środowisko, poprawy warunków pracy zatrudnionych. Wynika to z tego, że klienci coraz częściej ponad niską cenę, stawiają jakość produktu oraz idee realizowane przez firmy. Lavazza również podąża w tym kierunku. Od 2002 roku intensywnie pracuje nad projektem Lavazza ¡TIERRA!. Jego założeniem jest wsparcie dla zrównoważonego rozwoju wśród drobnych plantatorów kawy na całym świecie.

Działania włoskiego producenta skupiają się na zapewnieniu jak najwyższej jakości mieszanek oraz poprawie jakości życia wielu wspólnot, które od pokoleń zajmują się uprawą kawy. Pomoc polega m.in. na dostarczeniu nowoczesnego sprzętu oraz odpowiednich narzędzi do uprawy i sprzedaży kawy, poprzez wykorzystanie technik przyjaznych środowisku. 

Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso

Mieszanka Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso powstała z myślą o świadomych i wymagających konsumentach, osobach, które oczekują wysokiej jakości produktu, jednak istotny jest też dla nich aspekt związany z naturalnym pochodzeniem surowców oraz zaangażowaniem firmy w życie społeczne. Nowa mieszanka spełnia wszystkie powyższe kryteria. Certyfikacja UTZ, starannie wyselekcjonowane ziarna Arabica i Robusta, uprawa w zgodzie z naturą. Każda filiżanka Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso to intensywny, pobudzający aromat oraz wyjątkowy smak wzbogacony nutami suszonych owoców i szlachetnego drewna.

Spróbuj mieszanki Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso i codziennie delektuj się smakiem i aromatem doskonałego espresso - WIĘCEJ

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl