z miłości do kawy Lavazza
Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Lavazza gra z WOŚP! 0

Lavazza będzie wspierać największą polską akcję charytatywną przez najbliższe dwa lata. Na decyzję o współpracy z pewnością wpłynęły wydarzenia ostatnich miesięcy.

W roku 2020 wszyscy stanęliśmy przed nowymi wyzwaniami. Musieliśmy zmienić dotychczasowy styl życiu, zachowując dystans w trosce o siebie oraz innych. Z drugiej strony, te doświadczenia pokazały, jak ważna jest wspólnota i wzajemna pomoc. Gdy świat się zatrzymał, mogliśmy dostrzec, co tak naprawdę jest wartościowe.

fot. Łukasz Widziszowski (źródło

Lavazza od lat angażuje się w inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz udzielanie konkretnego wsparcia. Cele WOŚP doskonale wpisują się w kierunek działań włoskiego producenta.

Jesteśmy niezmiernie dumni z partnerstwa z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wydarzenia ostatnich miesięcy nauczyły nas, że jesteśmy sobie bliżsi, niż mogłoby się wydawać. Stawiamy czoła tym samym wyzwaniom i dążymy do lepszej przyszłości. Lavazza zawsze była zaangażowana w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju na całym świecie, a każdy element w całym łańcuchu dostaw jest dostosowany do tego kluczowego celu. Najważniejszą wartością są dla nas ludzie, a dzięki współpracy z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będziemy w stanie zapewnić konkretne wsparcie, będące jednocześnie kolejnym krokiem w urzeczywistnianiu lepszej i zrównoważonej przyszłości - mówi Marco Barbieri, Dyrektor Marketingu na Europę Wschodnią w Grupie Lavazza.

(cytat pochodzi ze strony - www.wosp.org.pl)

Jak będzie wyglądało wsparcie Fundacji przez Lavazza?

Na początek specjalne aukcje! Już teraz na podstronie Allegro dla WOŚP trwają dwie atrakcyjne licytacje zgłoszone przez Lavazza.

Pierwsza z nich dotyczy Kursu Barista Lavazza Basic. Szkolenie jest przeznaczone dla początkujących baristów i ich najbliższych (max 4 osoby). To prawdziwa gratka dla miłośników doskonałej kawy i osób, które chciałyby poznać tajniki perfekcyjnego espresso! Celem szkolenia jest pozyskanie podstawowych informacji na temat uprawy owocu kawowca – zielonego ziarna, oraz przygotowanie do pracy z kawą w warunkach domowych lub w kawiarni. Kurs przeprowadzi Arkadiusz Domurad, utytułowany Vice Mistrz Polski Baristów, a także II Vice Mistrz Polski Latte Art.

Druga aukcja dotyczy ekskluzywnej kolacji dla dwóch osób w nowej, prestiżowej restauracji Chefa Camastry, którą planuje otworzyć wiosną 2021 roku w Warszawie. Andrea Camastra jest mistrzem łączenia smaków. Na co dzień pracujący w Warszawie szef kuchni jest jednym z trzech w Polsce posiadających prestiżową gwiazdkę Michelin.

Wszystkie datki zebrane podczas 29. Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Kawa Lavazza podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Lavazza wesprze organizatorów i wolontariuszy WOŚP 31. stycznia podczas „Finału z głową!”. W biurze dowodzenia orkiestry, biurze prasowym i garderobach artystów pojawi się kilkanaście ekspresów Lavazza oraz spory zapas aromatycznego włoskiego espresso.

Zachęcamy wszystkich sympatyków marki Lavazza do aktywnego wsparcia tegorocznego Finału WOŚP! Pobijmy wspólnie kolejny rekord!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl